• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профілактика ризикованої поведінки

Захисти себе від ВІЛ

Починаючи з 1998 року в Україні стрімко поширюється епідемія ВІЛ,СНІДу. Основним джерелом поповнення епідемії є молодь, яка демонструє ризиковані моделі поведінки. Про це свідчать невтішні результати соціологічних опитувань щодо поширення серед молоді 15-18 років інфекцій, які передаються статевим шляхом, вживання психоактивних речовин та інших шкідливих звичок.

/Files/images/images (10).jpg

Фактична відсутність у молоді старшого підліткового та юнацького віку ресурсів для уникнення цих проблем, стає реальною загрозою стану здоров`я підростаючого покоління. В цих умовах профілактична робота стає одним із найважливіших завдань системи освіти.

/Files/images/IMG_1425.JPG

Отже, розробка і впровадження ефективних програм профілактики ризикованої поведінки, зокрема щодо ВІЛ інфікування, є конче необхідним для учнівської молоді. Навчання за такими прграмами має забезпечити вплив на поведінку учнів шляхом підвищення їх мотивації до здорового способу життя, набуття необхідних для безпечної поведінки знань, ставлень та життєвих навичок, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

/Files/images/IMAG1255.jpgКабінет основ здоров`я

Мета і завдання курсу.

Навчальний курс спрямовано на учнівську молодь 15-18 років і реалізує відому формулу індивідуального захисту від ВІЛ: утримання, вірність, захист, стерильність.

/Files/images/IMG_1427.JPG

Метою курсу є підвищення рівня індивідуальної захищеності молоді до ВІЛ інфікування, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

/Files/images/IMG_1422.JPG

Головне завдання курсу полягає в тому, щоб досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, які зменшують уразливість молоді в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу.

Кiлькiсть переглядiв: 755

Коментарi