У І семестрі 2015/2016 навчальному році учні нашої школи відвідали Національний музей історії україни у Другій світовій війні. Величезний комплекс займає площу понад 10 га. У нього входять: музей і монумент «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв та скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» та «Передача зброї», горельєфні композиції «Герої фронту і тилу», чаша «Вогню Слави», виставка бойової техніки і озброєння періоду 1940-х років. В окремій будівлі розгорнуті експозиції «Трагедія і доблесть Афгану» та «На чужих війнах», а також відкриті для відвідування транспортний літак Лі-2, гелікоптер Мі-24В та реактивний винищувач МіГ-23.

/Files/images/muzey/IMG_0047.JPG

/Files/images/muzey/IMG_0051.JPG

/Files/images/muzey/IMG_0077.JPG

Діти із задоволенням відвідали Водно-інформаційний центр, який найчастіше називають Музеєм води. Головною героїнею музею є вода у всіх можливих проявах і видах. В акваріумі учні побачили привітних японських рибок. Також кожен мав змогу опинитися у величезній мильній бульбашці людського зросту.

/Files/images/muzey/IMG_0114.JPG

Цікавою видалась подорож на "Виставку стародавностей та мінералів" у м.Київ. Екскурсійною програмою було запропоновано безліч зразків мінералів з усього світу в їх натуральному вигляді; палеонтологічну колекцію, 80% якої налічують скам’янілості знайдені в Україні; подорож в «Світ мікромаунтів»; клуб палеонтології та геології; ексклюзивні сувеніри, конкурси.

/Files/images/muzey/IMAG3465.jpg

У ІІ семестрі учні відвідали зоопарк"ХІІ Місяців", які знаходиться у с.Демидів Вишгородського району Київської області. діти мали змогу подивитися на різні види тварин.

/Files/images/muzey/IMG_0038.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 242

Коментарi